INTRIS, s.r.o. - vytlačování plastů

Prusínky 1260, 763 61 NAPAJEDLA, tel: 577 941 546, mobil: 602 529 298, 603 892 424, fax: 577 941 546, e-mail: intris@intris.cz, web: www.intris.cz

ERKA Žatec s.r.o.
INTRIS, s.r.o. - Česky INTRIS, s.r.o. - English INTRIS, s.r.o. - Deutsch INTRIS, s.r.o. - P?????? INTRIS, s.r.o. - Français INTRIS, s.r.o. - Espanol INTRIS, s.r.o. - Italiano INTRIS, s.r.o. - Slovensky INTRIS, s.r.o. - Polski

Prádelní šňůry INTRIS ECONOMIC

Šňůry na prádlo INTRIS ECONOMIC s ocelovým lankem
Šňůry na prádlo INTRIS ECONOMIC jsou určeny pro běžné použí s obvyklými nároky na pevnost a životnost šňůr. Vnitřní výztuž, která určuje nosnost šňůry, tj. pevnost proti přetržení, je tvořena velmi kvalitními materiály, určenými pro snášení velké tahové zátěže. Potah, který určuje životnost šňůry, je z průhledného měkčeného PVC, které je prosto těžkých kovů a dalších škodlivých látek. Jeho síla umožňuje odolávat povětrnostním vlivům tak, aby poměr mezi pevností a životností šňůry a levnou cenou byl pro koncového spotřebitele výhodný.
Šňůry vyrábíme v řadě barevných odstínů a dodáváme stočené do kotoučků v délkách 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m, 50 m, 60 m.
  

  Šňůra na prádlo INTRIS s ocelovým lankem

Šňůra na prádlo INTRIS ECONOMIC s ocelovým lankem 
Průhledný potah umožňuje každému se na první pohled přesvědčit, že šňůra obsahuje skutečné ocelové lanko, tj. navzájem zákrutované (splétané) HT ocelové dráty. Pevnost lanka proti přetržení je 880 N (cca 88 kg).
Šetrné balení šňůry do kotoučku minimalizuje vliv tvarové paměti ocelového lanka, což jednak usnadňuje napínání šnůr, jednak předchází nežádoucím ohybovým deformacím zákrutů lanka (tzv. koníkům).

  Prádelní šňůra INTRIS se silonovým multitexovým lankem

Prádelní šňůra INTRIS ECONOMIC se silonovým lankem
 
I u této šňůry průhledný potah umožňuje se snadno přesvědčit, že lanko ve šňůře je tvořeno vzájemně zákrutovanými vlákny kombinujícími vysokopevnostní polyamid a polypropylen. Pojmenování multitex označuje, že lanko obsahuje na metr délky velké množství zákrutů a že tedy se jedná o pevný materiál s velmi dobrou nosností. Pevnost lanka proti přetržení je 560 N (cca 56 kg). Také u této šňůry balení do kotoučku předchází nepříjemným vlivům tvarové paměti.
   
Šňůry dodáváme barevně nadružené ve skupinových baleních:
10 m = 70 ks, 15 m = 60 ks, 20 m = 50 ks, 25 m = 40 ks, 30 m = 40 ks, 40 m = 30 ks,
50 m = 30 ks, 60 m = 20 ks.
Počty kusů ve skupinových baleních lze po dohodě upravit dle požadavku.
Rovněž šňůry dodáváme i ve velkých návinech na cívkách v délách 1000 m u ocelového lanka a 900 m u silonového multitexového lanka.
 Prádelní šňůry INTRIS - skupinové balení a náviny na cívkách
 
Tyto prádelní šňůry mohou spotřebitelé i maloobchodní prodejci zakoupit
v našem partnerském internetovém obchodu České plasty

 

Produkty
Novinky
Kontakt
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies