INTRIS, s.r.o. - vytlačování plastů

Prusínky 1260, 763 61 NAPAJEDLA, tel: 577 941 546, mobil: 602 529 298, 603 892 424, fax: 577 941 546, e-mail: intris@intris.cz, web: www.intris.cz

ERKA Žatec s.r.o.
INTRIS, s.r.o. - Česky INTRIS, s.r.o. - English INTRIS, s.r.o. - Deutsch INTRIS, s.r.o. - P?????? INTRIS, s.r.o. - Français INTRIS, s.r.o. - Espanol INTRIS, s.r.o. - Italiano INTRIS, s.r.o. - Slovensky INTRIS, s.r.o. - Polski

Hadičky a bužírky z měkčeného PVC

 
Vytlačování hadiček a bužírek představuje významou část našeho výrobního programu. Hadičky a bužírky vytlačujeme  z různých druhů granulátů měkčeného PVC tak, aby vlastnosti hadiček a bužírek co nejlépe odpovídaly požadovanému účelu. Hadičky a bužírky jsou vyráběny pouze z primárních granulátů bez příměsí regranulátů a drtí.
 
Vyrábíme:
 
izolační a ochranné bužírky 80 ShA a 90 ShA Bužírka izolační a ochranná
průhledné barevné bužírky
ochranné a dekorativní 85 ShA
popisovací bužírky
transportní hadičky hladké
a s vnitřním žebrováním

akvaristické hadičky
vázací bužírky vinohradnické a sadařské
 

Novinky

Hadička transportní s vnitřním žebrováním proti zaškrcování
(still feasible hose)

Vnitřní stěna hadičky je tvarována tak, že po její délce probíhají vystupující žebra, která i v případě přitlačení nebo přehnutí hadičky zabraňují jejímu úplnému zaškrcení a umožňují v kanálcích mezi žebry nadále proudit dopravovanému médiu (kapalině nebo plynu), byť i při o něco zmenšeném průtoku.
Tento typ hadičky vyrábíme pouze v několika rozměrech vnitřního průměru.
Hadičky rozměru 12 x 9 mm lze dodávat v požadovaných délkách tak, že mohou být opatřeny uzavíracími koncovkami nebo uzavíracími spojkami včetně zaškrcovacího klipu.
Podrobnější informace naleznete na stránce věnované transportním hadičkám
Hadička na stáčení s vnitřním žebrováním, elastickým nástavcem a uzavíracím klipem
 Elastický nástavec žebrované hadičky s uzavíracím klipem

Ochranná a rozlišovací bužírka pro elektroinstalace v praktickém příručním balení HANDBAG

Je navinutá do válečku v ochranné síťce, z níž lze bužírku jednoduše vytahovat a odstřihovat potřebné délky aniž by se zauzlila. V balení HANDBAG vyrábíme bužírky o vnitřních průměrech 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm a 10 mm, vždy se sílou stěny 0,5 mm. Pro každý průměr jsou k dispozici nejméně dvě různé délky návinu. Délky návinů se pohybují v rozmezí 15 m až 200 m v závislosti na průměru bužírky a jsou voleny tak, aby velikost návinu měla praktické rozměry, vhodné při ruční manipulaci. Bužírky jsou k dispozici v barvě černé, bílé, žluté, zelené, červené, světle modré, tmavě modré, a hnědé.
Podrobnější informace naleznete na stránce věnované bužírkám ochranným a rozlišovacím.
Elektroinstalační bužírka HANDBAG Bužírka v síťce HANDBAG


 

 


 

 

Produkty
Novinky
Kontakt
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies